منو
Your Cart

خمیر سیلیکون

خمیر سیلیکون جزو رساناهای گرمایی بسیار با کیفیتی است که بین دو شیء فلزی جهت  انتقال حرارت از قطعه تولید کننده گرما، به قطعه گرما بر استفاده می‌شود. 
برند: Amasan مدل: خمیر سیلیکون 10 گرمی آماسان
خمیر سیلیکون 10 گرمی مارک آماسان نوعی خمیر سفید رنگ است که برای انتقال گرمای دو قطعه فلزی به هم چسبیده استفاده می شود. ..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
برند: Amasan مدل: خمیر سیلیکون 100 گرمی آماسان
خمیر سیلیکون 100 گرمی مارک آماسان نوعی خمیر سفید رنگ است که برای انتقال گرمای دو قطعه فلزی به هم چسبیده استفاده می شود. ..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
برند: Amasan مدل: خمیر سیلیکون 50 گرمی آماسان
خمیر سیلیکون 50 گرمی مارک آماسان نوعی خمیر سفید رنگ است که برای انتقال گرمای دو قطعه فلزی به هم چسبیده استفاده می شود. ..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
برند: Kafuter مدل: خمیر سیلیکون 60گرمی کافوتر
خمیر سیلیکون 60 گرمی کافوتر 5211 ماده‌ای هادی حرارت است و کمک می‌کند تا منافذ میکروسکوپی بین دو سطح صاف مانند سطح CPU و Heat Sink را پر کند و به این ترتیب به انتقال بهتر حرارت کمک می‌کند و CPU سرور شما بهتر خنک می‌شود. ..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
برند: Chinese مدل: خمیر سیلیکون سرنگی
خمیر سیلیکون سرنگی دارای انواع مختلفی است که برای هر پردازنده بهتر است از نوع خاصی استفاده شود تا پردازنده کارکرد بهتری داشته باشد.تاثیر استفاده از خمیر سیلیکون خوب را بازی کنان حرفه ای بازی های رایانه ای و  طراحان و گرافییست های حرفه ای در کار خود درک می کنند و تاثیر سرعت کارکرد در سیستم خود م..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)