منو
Your Cart

قوانین و مقررات

قوانین و شرایط استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک


لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک به دقت ملاحظه فرمایید.


عضویت کاربر در وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک همراه با ثبت سفارش در وب سایت به منزله پذیرفتن کامل شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک از سوی کاربراست.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک  ترجمه مطالب مربوطه از سایت های معتبر خارجی است. فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک  هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی پذیرا نیست و خود را به روزرسانی سازی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح و كامل خود را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک  با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار فقط برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک  هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.


شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان ارسال کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ کند.

سفارش دهنده با دریافت کالای ارسال شده رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

هرگونه نقص و یا عیب فنی که در ظاهر کالا مشخص نبوده را بایستی در مدت 24 ساعت (1 روز کاری) پس از دریافت کالا از طریق تماس با ما فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت فروشگاه اینترنتی نبی الکترونیک  تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از 24 ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.

چنانچه فردی که کالا را سفارش داده است، تمایل داشته باشد کالای خریداری شده تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت عواقب به وجود آمده به عهده خریدار می باشد.