منو
Your Cart

سرسیم دوراهی روکش دار

 سرسیم دوراهی روکش دار یا مف جهت اتصال دائم سیم ها به یکدیگر یا برای افزایش طول دو سیم جهت رسیدن به یکدیگر و افزایش سیم نیز مورد استفاده قرار می گیرد. سرسیم دوراهی سری BV   با اینکه به نظر بی ارزش می آید ولی بسیار پر کاربرد بوده و امروزه تمام برق کاران در برقکاری از این محصول بسیار استفاده می کنند.  جنس مف ها از جنس هادی مس با خلوص 95 تا 99% و آبکاری شده در قلع می باشد.

مدل: BV5 سایز 6
سرسیم روکش دار دوراهی سایز 6 مدل BV5 یا سرسیم مف مناسب برای ورود و خروج سیم های تا اندازه 6 سانتی متر است. این سرسیم دارای جنس هادی از نوع مس با خلوص 95 تا 99% است که با قلع به مرحله آبکاری رسیده تا محصول با کیفیت باشد. کاربرد این محصول این است که برای اتصال دائمی دو سیم به هم است. همچنین ای..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
مدل: BV2 سایز 2.5
سرسیم روکش دار دوراهی سایز 2.5 مدل BV2 یا سرسیم مف مناسب برای ورود و خروج سیم های تا اندازه 2/5 سانتی متر است. این سرسیم دارای جنس هادی از نوع مس با خلوص 95 تا 99% است که با قلع به مرحله آبکاری رسیده تا محصول با کیفیت باشد. کاربرد این محصول این است که برای اتصال دائمی دو سیم به هم است. همچنی..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
مدل: BV1 (مف) سایز 1.5
سرسیم روکش دار دوراهی سایز 1.5 مدل BV1 یا سرسیم مف مناسب برای ورود و خروج سیم های تا اندازه 1/5 سانتی متر است. این سرسیم دارای جنس هادی از نوع مس با خلوص 95 تا 99% است که با قلع به مرحله آبکاری رسیده تا محصول با کیفیت باشد. کاربرد این محصول این است که برای اتصال دائمی دو سیم به هم است. همچنین این مح..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)